Proč se zúčastnit?

Brand Management je největší česká konference o značkách, kterou Blue Events pořádá od roku 2000. Je to ideální platforma pro výměnu názorů a sdílení aktuálních trendů mezi šéfy firem a seniorními manažery marketingu a komunikace, kteří chtějí lépe řídit své značky. Věříme, že silné značky jsou klíčem k úspěšnému byznysu. Každý rok přivážíme do Prahy osobnost globálního marketingu. Klíčovými řečníky tak byli už Dave Trott, Peter Field, Jenni Romaniuk, Ken Segall, Rita Clifton, Jim Stengel, Sean Pillot de Chenecey, Riki Drori a další.


Konferenci Brand Management jsem si opravdu užila. Lidé v publiku byli otevření, nadšení a vnímaví. Organizátoři se starali o to, abych se cítila jako doma. Bylo opravdu skvělé být součástí programu, který pokrýval tolik různých oblastí. Moc ráda vzpomínám na Prahu. Díky vám všem a vřele doporučuji tuto akci.
Jenni Romaniuk, Ehrenberg-Bass Institute for Marketing Science

Celkově pro mne konference byla velmi přínosná, nevěděl jsem, co očekávat, ale složení témat i řečníků bylo super, pro mne hodně užitečně strávený den.
Marek Hallér, Marketing Director, Rohlik.cz

Aktuální téma: Jak udělat z marketingu superlídra

Silné značky potřebují silné lídry. Teď je ta chvíle, aby marketing prokázal svou hodnotu a pomohl firmám růst a lépe sloužit jejich zákazníkům. Opravdu musíte škrtat rozpočty? Nebo radši uděláte všechno proto, abyste šli proti současné tendenci a získávali nové zákazníky? Škrtejte jen to, co nefunguje, a zároveň se vrhejte po nových příležitostech. Jak to dokázat? Právě na to potřebujete superlídra! Hlavním řečníkem konference Brand Management 2020 bude světově uznávaný odborník na leadership Thomas Barta, autor knihy „The 12 Powers of a Marketing Leader“. V programu dále vystoupí především ti, kterým se daří posilovat roli marketingu ve firmách a dlouhodobě růst.

S kým se potkáte?

Vzhledem ke strategickému významu značek se předchozích ročníků konferencí Brand Management vždy účastnili seniorní manažeři, ředitelé, členové představenstva či majitelé firem. Obvyklá návštěvnost se pohybuje okolo 500 účastníků. Podívejte se na analýzu účasti uplynulých ročníků.